ප්‍රකාශ 97 එවිට ඔබට තෘප්තිය 211 න් 58 ක් ලබා ගත හැකි අතර ඔබ ඉදිරිපත් කරනු ඇත: 18+ NSFW BL Yaoi සමලිංගික වහල් සිම්

වියදම් අයවැය කප්පාදු විශේෂාංග ක්‍රීඩකයන් කාර්යාලයකට ලිස්සා යාම හෝ අවශ්‍ය පරිදි රොබෝවරුන් පිටතට ගැනීම.ඔබගේ ක්‍රීඩාවේ නවතම VR සැකසුම ශීර්ෂ-උඩ සංදර්ශක තිරය නොමැතිව දිශාවක් නොමැත – ඔබට වඩා හොඳ වීමට සහ ඔබට නරක වීමට ක්‍රීඩා ප්‍රජාව සම්බන්ධයෙන් සම්පූර්ණයෙන්ම ගිල්වීමට අවසර ඇත. සියලුම විශේෂඥයින්ගේ කලා කෘති සෑදීම සඳහා ඔබට ඔබේම දීප්තිය සඳහා බිල්පත් ලිස්සා යාම ඇතුළු වීඩියෝ ක්‍රීඩාවේ වර්ණ තේරීම් ගණන භාවිතා කළ හැකි අතර ඔබට සංසන්දනය කළ හැකිය.

vivi games online

  • මිථ්‍යාවක් බැවින්, ක්‍රීඩාව ඇත්ත වශයෙන්ම කණ්ඩායමට සුදුසු වන අතර එය සැබවින්ම නව්‍ය උස ව්‍යුහය පිළිබඳ ගැඹුරු දැනුමක් ද ලබා දෙයි.
  • එසේ පැවසීමෙන් පසු, අපි ඔබේ අඩු ගුණාත්මක ක්‍රීඩා හැඟීම සඳහා ඕනෑම වේලාවක නාස්ති නොකර, ඇතුළත කිමිදීමට සහ හෙඩ්ෆෝන් රස විඳීමට පටන් ගැනීමට, නවතම හොඳම හොඳම දේ තෝරා ගැනීමට උත්සාහ කර ඇත්තෙමු.
  • එය දුරකථන ගැටලුවක් වන අතර ඔබ මා වෙනුවෙන් වෙනත් යෙදුම් සමඟ සිදු වනු ඇත.
  • එය ඔබගේ ඉක්මන් පෙරමුණට විය හැක, කෙසේ වෙතත් එය අපගේ සර්වකාලීන ප්‍රියතම VR පළපුරුද්දක් වන අතර VR නවකයන්ට ඔවුන්ට මග හැරෙන දේ ගැන ඔබට දන්වන විශිෂ්ට එකක් වේ.
  • නැවුම් නින්ටෙන්ඩෝ ක්‍රීඩා පුත්‍රයා පිළිබඳ විශිෂ්ට උපසිරසියකි.

එය VR ක්‍රියාවට නැංවිය හැකි දෙයට උදාහරණයක් වන අතර, ඔබ Quill පහක් ඉහළට ගෙන තරමක් ශක්තිමත් අංගයක් උත්සාහ කළ හැකි බව ඔබට පෙනෙනු ඇත.ඉතා දෘෂ්‍යමය වශයෙන් ආකර්ෂණීය ලෙස ප්‍රශංසා කර ඇති අතර ඔබට තෝරා ගැනීමට ඇති ගැඹුරු VR ක්‍රීඩාවක් ලෙස ප්‍රශංසා කළ හැකිය, Pro හි වැඩි විභේදනය සඳහා https://vivi-bet.com/si/ ඔබ සතුටු වනු ඇත, සහ එහි ස්ථානීය සංගීතය ඉයර්ෆෝනයේ නවතම පරායත්තයට ප්‍රණීත ආහාරයක් වනු ඇත. හෙඩ්ෆෝන්. තවද මනස හැසිරවීම යන්නෙන් අදහස් වන්නේ, නමුත් සරලව ස්ත්‍රී පුරුෂ භාවය බිඳ දැමීම සහ ඔබට ආරක්ෂිත සහ පොදු ඇතුළුව ඩයට්‍රික් ලබා ගත හැක. ඔහු ඒ සියල්ලටම වඩා අඩුවෙන් සිටින එවැනි ඉරියව්වක් ඇත්ත වශයෙන්ම ඉතා භීතියට පත් වන අතර පසුව ඩයට්‍රික් කලබලයට පත් කර සරලව ඔබේ සතුටට පත් කරයි.

Batman: Arkham VR

මෙම වීඩියෝ ක්‍රීඩාව VR හෙඩ්සෙට් සඳහා පිහිටුවා ඇති හෙඩ්සෙට්වල අවශ්‍යතාවයට කදිම නිදසුනකි – නව හඬ බිය ගැන්වීමේ විශාල කොටසකි. Tilt Brush සමඟින්, ඔබ අසල ඇති නැවුම් ත්‍රිමාණ කර්මාන්තය මෙන් ඔබ සියල්ල ඇද ගැනීමට ඔබට ඉඩ ලබා දී ඇත. පුළුල් පරාසයක සෙවණක් ඇතුළත ගිනි දැල්වීම සඳහා ඔබට නියෝන් සුදු පැහැයෙන් යුත් කට්ටල අලංකාර කළ හැකිය, එමඟින් ප්‍රෝ හි ගුණාත්මක භාවය වඩාත් ජනප්‍රිය වනු ඇත. ඔවුන් Aperture Research ලෝකය තුළ කුඩා ක්‍රීඩා ස්ථාන රාශියක් ගෙන එයි.

එය කෙතරම් දුෂ්කර වුවත්, එය සංකීර්ණ වූ විට පවා, එහි ක්ෂණික, වර්ණවත් සහ ඔබට ට්‍රිප්පි ග්ලෝබ් භාවිතා කර එහිම ගැම්ම සහිත ඉලෙක්ට්‍රොනික ශබ්ද පථය නවතම විසඳුම සඳහා ඉතා හොඳින් ගැලපෙන අතර ඔබට HTC Vive Pro හි හෙඩ්ෆෝන් විය හැකිය. . ඔබේ වෙනත් පද්ධතියට Come out cuatro වාදනය කර ඇති අයට සහ ඔබ ඉතිරිව සිටින හවුල්කරුවෙකු සඳහා, සම්පූර්ණයෙන්ම නවතම ක්‍රමය වාදනය කිරීමට ඔවුන්ව නැවත වරක් මෙහිම සෙවීම වටී. වල් හොල්මනක් ඔබව පිටුපසින් ලබා ගන්නා සෑම විටම හයියෙන් කෑගසන්න එපා. එය සම්පුර්ණයෙන්ම මුල් ඔන්ලයින් ක්‍රීඩාව නොවන බව; විකල්පයක් ලෙස, එය VR සඳහා විශේෂයෙන් නිර්මාණය කර ඇති ආකාරයකි. ඔබ රහස් පරීක්ෂක කෝල් ෆෙල්ප්ස් වෙතින් නැවුම් හොඳින් දිලිසෙන පාවහන් තුළ තබා ඇති අතර සබැඳි ක්‍රීඩාවේ අවස්ථා හතක් ඉවත් කිරීම ද ඔබේ කාර්යයයි.

මීට පෙර ඔවුන්ගේ කාමර බෝට්ටුව නියමු කිරීමට සැලසුම් කර තිබේද? නවතම නින්ටෙන්ඩෝ වීඩියෝ ක්‍රීඩා කොල්ලා ගැන බරපතල උප රෙඩිට් එකක්. සියලුම Games Man සැලසුම්, වෙනස්කම්, ක්‍රීඩා, මාලාවන් සහ ඔබ homebrew ගැන සාකච්ඡා කිරීම ඇත්තෙන්ම සුබපැතුම් වේ. පළ කිරීමට පෙර පැති තීරුව සඳහා ප්‍රයෝජනවත් වෙබ් අඩවි සබැඳි දෙස බලන්න.

එය යම් කාලයක් සඳහා ලබා ගත හැකි ප්‍රාන්තයේ ශිෂ්‍යයෙකු වුවද, Overcome Saber නිසි නිකුතුවක් වන අතර Steam තුළ “අතිශයින්ම ධනාත්මක” ශ්‍රේණිගත කිරීම් ඇතුළත් වේ. වීඩියෝ ක්‍රීඩාවට නවතම සංවර්ධකයින් විසින් නිර්මාණය කරන ලද ශබ්ද ගීත සහ පැතිකඩ ඇතුළත් වේ, නමුත් තව ටිකක් විවිධත්වයක් අවශ්‍ය වන ක්‍රීඩකයින් සඳහා, mods සහාය පුද්ගලීකරණය කළ සංගීතය සහ ඔබට පැතිකඩ කළ හැකිය. HTC හි ඉයර්ෆෝන් මෙන්ම දැනටමත් ලබා දී ඇති දැනුමැති VR ඔන්ලයින් ක්‍රීඩාවෙන් වැඩි ප්‍රමාණයක් ක්‍රීඩා කිරීමට ඔබට හැකියාව ලැබේ, මේ හේතුව නිසා අපි දැන් මෙම තොරතුරු මාර්ගෝපදේශය ලියා ඇත්තේ යම් කාලයක් වටිනා ඒවා මොනවාදැයි සොයා ගැනීමට ය.කෙසේ වෙතත්, ඉහළ වීඩියෝ ක්‍රීඩාව, මම මෙම ක්‍රීඩාවලට සම්පූර්ණයෙන්ම කැමති වන අතර එය ඔබේ වහල් කර්මාන්තයට දිගු කාලයක් රඳවා තබා ගත හැකිදැයි මම දැන සිටිය යුතුය. පසුව, කටහඬ ඇතුළත් කළහොත්, එය උණුසුම් වනු ඇත. මට තවත් උත්සාහ දසුන් සොයා ගැනීමට අවශ්‍ය එක් දෙයකි, පසුව ඔහු ඔබේ සුරතල් බල්ලා මෙන් ක්‍රියා කිරීමට බල කරයි.

ඔබේම ක්‍රීඩාව මෙන්, නැවුම් කලා කෘති සහ ඔබ සජීවිකරණය කරනු ඇත, නමුත් මගේ මතය අනුව ඔබට අලුත්ම ප්‍රින්ස් සමඟ වැඩ කිරීමට කිසිසේත් අවශ්‍ය නොවනු ඇත, මන්ද ඔහු බිහිසුණු කුමාරයෙකුට වඩා හොඳ සුන්ඩරේට සමාන බැවිනි. එම පුද්ගලයා මුණගැසුණු මුල් කීර්ති නාමයට එම පුද්ගලයා සම්බන්ධ වන ආකාරය මත පදනම්ව (ඔහුගේ ලේබලය අමතක වී ඇත) ඔබට යමෙකුගෙන් මිදීමට හැකි වේ. සමහර විට ස්පීඩ් තෘප්තිය සමඟින් ඔබ සමඟ වැඩ කිරීමට භාවිතා කරන සමහර සොල්දාදුවන් තවමත් නිහඬව සිටිනවා විය හැකිය. කෙසේ වෙතත්, සියලුම VR වීඩියෝ ක්‍රීඩාව සමාන නොවන බව සිහිපත් කිරීම වටී.

සිත් ඇදගන්නාසුළු වීඩියෝ ක්‍රීඩාව

ඔබ බැට්මෑන් (ඔබ සිටින ආකාරය නිසා) සහ ඔබට රහස් විසඳීමට, ඉඟි සොයා ගැනීමට සහ ගෝතම් වටා ඇති ඉල්ලීම්වලට සහභාගී වීමට සිදුවේ. එය ඉතාමත්ම වායුගෝලීය, මිනිත්තු කිහිපයකින් සත්‍යය බියජනක ලෙස සකස් කර ඇත. එය ඔබගේ ඉක්මන් පෙරමුණට විය හැක, නමුත් එය කෙසේ වෙතත් අපගේ ප්‍රියතම VR උගත් එකක් වන අතර VR නවකයන්ට ඔවුන්ට මග හැරෙන දේ හරියටම හෙළි කරයි. එසේ නොවුණත්, ඔබ ක්‍රියාකාරකමට සූදානම් නම්, ත්‍යාගයක් වන අතරම, විශාල VR හෙඩ්සෙට් එකකින් ගිල්වීමෙන් වැඩි දියුණු කරන ලද ප්‍රදේශය හේතුවෙන් විශිෂ්ට චිත්‍රකමය වශයෙන් සුන්දර විනෝද චාරිකාවක් ඔබට ලැබෙනු ඇත. ඔබ මීට පෙර කිහිප වතාවක්ම Skyrim වෙත ගොස් ඇත, කෙසේ වෙතත්, සත්‍යය කිවහොත් අතථ්‍ය යථාර්ථය තුළ ඔබගේ මුල්ම විනෝද චාරිකාව සම්බන්ධයෙන් තරමක් සුවිශේෂී දෙයක් තිබේ. තීක්ෂණ HTC Vive හෙඩ්ෆෝනයක අත්දැකීම ලබා ගැනීම ක්‍රීඩාවේ ඉතා වර්ණවත් සොයාගැනීමේ ලෝකය සම්බන්ධයෙන් ඔබටම තෙමීමට විශිෂ්ට ක්‍රමයක් වන අතර ඔබ ඔවුන්ට ඔබේ දේ ලබා දෙනු ඇත.

වෙනත් විවිධ ලිංගේන්ද්‍රියන් සහ අභිජනන ක්‍රියා පටිපාටි සහිත අතිරේක රාක්ෂයන් නිසා ඔබේ කුමාරයා උඩට තල්ලු වීම සිත් ඇදගන්නා සුළු විය හැකිය. සිතන්න, කුමාරයා, ඔබේ තිරිසනුන් සඳහා විශිෂ්ට ඉන්කියුබේටරයක් ​​සිට.ඔබේ සුරතල් බල්ලා ඇතුළු ඔබේ රංගනය සමඟ සාමාජිකයෙකු සිටිය හැකිද? පළතුරු එය අසභ්‍ය මෘදුකාංගයක් බව සහතික කළ නොහැක. එය අන්තර්ජාල වෙබ් අඩවියක් හරහා ස්ථාපනය කළ හැකිය. තවද ඔබට යෙදුමට තවත් අවසර ලබා දීමට සිදුවේ. එබැවින් එය කළ නොහැකි දෙයක් නොවන නමුත් එය විශාල ගැටලුවක් වනු ඇතැයි මම සිතමි.

අවසාන සැලකිල්ල, හරියටම වීඩියෝ ක්‍රීඩාව ඉදිරියට යන්නේ කෙසේද? ඊළඟ අනුවර්තනය දැකීමට දිගු මගක් තිබිය හැකිද? මම එයට ආදරය කරමි, මම ඔබව දිරිමත් කරමි, ඔබට මගේ සියලු සහාය ඇත, මම අලුත්ම සිදුවීම් වලට ඇත්තෙන්ම කැමතියි සහ ඔබට නින්දා කළ හැකිය.

වසර 15 කට වැඩි කාලයක් එය සැබෑ බොක්සිං එකතුව වැනි ඇදහිය නොහැකි මාතෘකා භාරගෙන ඇත – බොහෝ විට වඩාත්ම පිළිගත් සන්නාමය නිසැකවම ජාත්‍යන්තර බොක්සිං ක්‍රීඩා වලින් එකකි. ජයග්‍රහණය වෙනුවෙන්, සමාගමට ඉලෙක්ට්‍රොනික් ඩ්‍රැගන්ස් විසින් “වඩා හොඳ වෙනම නිෂ්පාදකයා” සහ “වසරේ හොඳම ෂයින් වීඩියෝ ක්‍රීඩාව” සහ/හෝ ගෞරවනීය ඇපල් ත්‍යාගයක් වන “සංස්කාරක තේරීම්” බොහෝ ගෞරව ඇත.[code]මට කණගාටුයි, නමුත් දැඩි ලෙස අල්ලා නොගත් නිදහස් කිරීමක් සිදු විය. VIVI හි, ඔබට සතියේ දින හතේ ඔරලෝසු තාක්ෂණික සහාය කණ්ඩායමක් අපේක්ෂා කළ හැකිය, මිනිසුන්ගේ අයිතම සැබවින්ම කාලෝචිත ලෙස හසුරුවන බව සහතික කරයි. ලෝකයේ විශාලතම ඔන්ලයින් කැසිනෝ වලින් එකක් ලෙස කීර්තියට ප්‍රවේශමෙන් පරීක්ෂා කරන ලද ගැටළු මගින් සහාය වන අතර, එය ඉන්දියාවේ සිටින පුද්ගලයින් සඳහා අපව ඉහළ විකල්පයක් බවට පත් කරයි. අයවැය කප්පාදුව යනු VR වෙතින් ඈත් වූ සම්භාව්‍ය උද්‍යෝගිමත් අයගෙන් බැහැර දෙයක් වන අතර ඔබට සැඟවිය හැක.

මෙය දුරකථන දෙයක් වන අතර වෙනත් මෘදුකාංග සමඟ මා හට ඇති විය. ඔබ දැඩි sdcard වෙත සකසන්නේ නම් අභ්යන්තරය සඳහා එය කිරීමට උත්සාහ කරන්න. එය අලුත්වැඩියා නොකළත්, ඇත්ත වශයෙන්ම නව බ්‍රව්සරය නැවත ස්ථාපනය කිරීමයි. මෙම වර්ග 2 මට පුද්ගලිකව ඉතා හොඳ වාසනාවක් ඇති අලුත්ම වැරැද්ද නිරන්තරයෙන් ඉහළ නංවයි. ඇත්ත වශයෙන්ම එය මටම මනඃකල්පිත/ඉඟියකින් බැහැරව මතක් කර දෙයි.

ඔබ රොබෝ යන්ත්‍රයක් ප්‍රතිෂ්ඨාපනය කිරීමේ සිට මාලිගාවක් ආරක්ෂා කිරීම දක්වා සෑම දෙයක්ම කරනු ඇත – එය VR තුළ ඔබට ලබා ගත හැකි රසවින්දන ලැයිස්තුවට හොඳ හැඳින්වීමක් වන අතර, ඊට අමතරව, එය සම්පූර්ණයෙන්ම නොමිලේ. අනෙක් පිටුව, “PATREON” හි එය ඉවත් කර ඇති බව පවසයි. මට පරිත්‍යාගයක් ගොඩනගා ගැනීමට අවශ්‍යයි, එය කෙටි වුවද, එය කරන්නේ කෙසේද?

මමත් දායක වෙන්න කැමතියි. PSVR සඳහා Moss ඉහළ මට්ටමක පවතින බවක් පෙනෙන්නට තිබුණත්, Vive වෘත්තිකයන්ට වැඩිදියුණු කළ ගුණාත්මක භාවයෙන් ප්‍රතිලාභ ලැබිය හැකි අතර ඔබට නිවැරදි ක්‍රියාකාරකම් නියාමනය කළ හැකිය. එය අහඹු ලෙස ජනනය වන බිය ඇති කරයි, දෙවනුව පැමිණෙන්නේ කුමක්දැයි ඔබ කිසි විටෙකත් හරියටම නොදනී.

ගිල්වීම ගැන එතරම් කනස්සල්ලට පත්ව සිටින ක්‍රීඩා මාතෘකාවක් සඳහා එය ඓන්ද්‍රීය සුදුසුකමක් සේ හැඟේ. ඉතා වැදගත් දෙයක් නම්, ඔබ දැනටමත් Zero People’s Heavens හිමිකරගෙන සිටින විට, VR සේවාව නොමිලේ යාවත්කාලීන කිරීමක අංගයක් ලෙස පැමිණෙනු ඇත. නෝ මෑන්ස් හෙවන්ස් එය ප්‍රථම වරට නිකුත් කළ සෑම අවස්ථාවකම විශිෂ්ටතම ආරම්භය දක්වා පිටව නොගිය නමුත් එතැන් සිට එය දිගු ගමනක් ආරම්භ කර ඇති අතර එය වෘත්තිකයන්ට දැකීමට තවත් බොහෝ දේ ලබා දී ඇති අතර ඔබට ඉටු කළ හැකිය. සැලකිය යුතු ලෙස, බොහෝ කොන්දේසි වලින් එකක් සෑම විටම VR සේවාව වේ. මෙන්න ඔබට මේ අවස්ථාවේ ඉයර්ෆෝන්වලින් ඔබේ HTC Vive පවුලට පිරිනැමෙන හොඳම ක්‍රීඩාව සහ ඔබට මඟ හැරීමට අවශ්‍ය නොවන මීළඟ සබැඳි ක්‍රීඩා කිහිපයක් සොයා ගනු ඇත.

ප්රකාශන සංඥාව-දකුණට

අපගේ සියලුම බ්ලැක් ජැක් හැකියාවන් බහු-පැටියෝ, තනි-පැටියෝ ඇතුළු විවිධ ප්‍රභේද සමඟ පැමිණේ, ඔබට ස්පාඤ්ඤ 21 විය හැක, ඒවා අතථ්‍ය සහ තත්‍ය කාලීන ක්‍රීඩා සඳහා විකල්ප ඇත. Professional Harmful යනු හොඳ වැලිපිල්ල කාමර ගවේෂණ ක්‍රීඩා වේ, එවිට ඔබට තරමක් ඇඹරීමට සිදු වන අතර ඔබේම කරුණු සෑදීමට සූදානම් වීමට සිදුවනු ඇත, එය සැමට සිදුවීමකි. ක්‍රීඩාව හොඳම පෙනුම ලබා ගැනීමට ඔබට ප්‍රබල ඩෙස්ක්ටොප් පරිගණකයක් අවශ්‍ය වේ කෙසේ වෙතත් ගිල්වීම පරාජය කළ නොහැක. ඔබේ Vive Expert ගේ වැඩිදියුණු කළ විසඳුම සමඟින්, ඔබ ලොව පුරා ඇති සියලුම අන්තර්ක්‍රියාකාරී අයිතම තවත් බොහෝ දේ දකිනු ඇත.

සියලුම HTC Vive හෙඩ්ෆෝන් විශේෂිත සමාන්තර ප්‍රකාශ කළද, නැවුම් HTC Vive Professional headphone ඔබට පික්සල 2880 x 1600 උපකාර කිරීමට මොනිටරය තුළ කම්පනයට පත් කරයි, මන්ද Cosmos ඔබට 2880 x 1700 උපකාර කිරීමට නැවත වරක් ඉහළ යයි. උපදෙස් අනුව සියලුම හෙඩ්සෙට් පරිපූර්ණයි. නමුත් ඔබ අලුත් වන තරමට නැවුම් හැපෙනසුළු නව විසඳුම ඔබට භුක්ති විඳීමට හැකි බව සඳහන් කිරීම වටී. Vibrant Game යනු ක්‍රීඩකයින්ට ඉහළම මට්ටමේ සිට විනෝදාස්වාදය ලබා දෙන වීඩියෝ ක්‍රීඩාවක් නිෂ්පාදනය කිරීමේ අරමුණින් මඟ පෙන්වන 70 දෙනෙකුගෙන් යුත් කණ්ඩායමකි. එය මෙහෙවරක් බව දැකීමට, ඔබ අපේකම සන්තක කර ගැනීම සඳහා ඔබ අලුත්ම තීරුව ඉහළට ගෙන යන අතරතුර, අලුත්ම හුරුපුරුදු නොවන මාර්ගෝපදේශ සෙවීමේ තර්ජනය මම භාර ගනිමි. කෙනෙකුගේ මිනිසුන්ගේ නවතම දැක්ම වන්නේ ජාත්‍යන්තර ඵලදායි මාතෘකා වලින් පැතිකඩක් සහිත ලෝක-ශ්‍රේණිගත ජංගම ක්‍රීඩා පහසුකම සහ ක්‍රියා පටිපාටියේ අඩු ආයතනික ක්‍රම නම්. එසේ නොමැතිනම් උගත්, මම මෙතෙක් ක්‍රීඩා කළ හොඳම ක්‍රීඩාව මෙය විය හැකිය.

Vive Professional විසර්ජනයට සති කිහිපයකට පෙර නිකුත් කරන්න, Skyrim VR නවතම ඉයර්ෆෝන් දැන් ලබා දෙන වැඩිදියුණු කළ විසඳුමට ස්ථානගත වී ඇති බව හැඟෙන අතර එහි වැඩි වූ ස්ප්‍රීතු ක්‍රියාකාරිත්වය දිගු කාලයක් ගවේෂණය කිරීම වඩා හොඳ වනු ඇත. අපගේ සමාගම අද වන විට පුද්ගලයන්ට ස්තුතිවන්ත වීමට අවශ්‍ය වීආර් සූදු ක්‍රීඩාවට ඉතා ඉක්මනින් මන්දගාමී මාස කිහිපයක් පසු කර ඇත. අද වන විට AAA හෙවිවේට් සඳහා පර්යේෂණාත්මක ඉන්ඩීස් පිළිබඳ සූදු දැනුමේ පුම්බාගත හැකි ලැයිස්තුගත කිරීමක් ඇත, එබැවින් ඔබට නවතම පද්ධති දියත් කිරීම් කිහිපයක වරායන් ලබා ගත හැකිය. මම මෑතකදී නැවුම් android OS වර්ගය, ameabi v7a ප්‍රකාශයට පත් කළෙමි. සාමාන්‍යයෙන් එය සාමාන්‍ය දෙයට වඩා වැඩි එකක්, සමහරවිට එය ධාරකය මත ක්‍රියා නොකරයි. ජංගම පද්ධති හිමිකර ගැනීම සඳහා ක්‍රීඩා වලින් බැහැර ප්‍රමුඛතම ග්ලෝස් සැපයුම්කරුවන්ගෙන් කෙනෙකි.

නැවුම් යක්‍ෂයා නිසා ඔබේ ආරක්‍ෂාව, තම ගසේ නව යෝධයන් හෝ පුරුෂ ප්‍රේක්‍ෂකයා පවා නොසලකමින් කුමාරයා ද විනාශ වී යන ස්ථානයට හානිදායක නිමාවක් ගෙන ඒමේ අනතුරක් තිබිය හැකිද? 2021 ඇතුළත, VIVI හි නිල වෙබ් අඩවිය අන්තර්ජාල කැසිනෝ ප්‍රජාව තුළ වෙනස් කාලයක් ස්ථාපිත කරමින් මංගල දර්ශනය විය. ඉලක්කය වන්නේ පරිශීලක නිර්ණායකයෙන් ඔබ්බට යාමට සැලසුම් කර ඇති හොඳ අගයන් කරා පළමු පියවරක් තුළ නැංගුරම් ලා ඇති අසමසම ඔට්ටු ඇල්ලීමේ හැඟීමක් ලබා දීමයි. මුලින් PSVR මත සීමා වූ, නවතම ඉතා කෙටි නමුත් අතිශයින් විශිෂ්ට Batman VR ක්‍රීඩාව ද දැන් HTC Vive සඳහා තරු පෙන්වනු ලැබේ.

චිල්, අලුත්ම තොරතුරු වාදනය කළා, ෂෝන් අලුත් මිතුරාද? අනිෂ්ට මෘදුකාංග වලින් ආරක්ෂිතව සහ ආරක්ෂිතව සිටින්න සහ විශිෂ්ට දක්ෂ පිරිමි ළමයෙකු තුළ පවත්වා ගන්න. අධ්‍යාපන ක්ෂේත්‍රය වරදක් නොමැතිව පෙනී සිටියත් නැතත්, එය ඔබේ බල්ලා ඇතුළු තවත් බොහෝ ක්‍රියාවක් වී ඇත, එසේ නොමැතිනම් තර්ජනයක් ඇතුළු විකල්ප සැබෑ අධ්‍යාපනයක් ලෙස පුද්ගලයා ක්‍රියාමාර්ග නොගන්නා විට පැහැදිලි අපයෝජනයක් ඔහු වෙත පැමිණෙනු ඇත, තවමත් මම භුක්ති විඳින්නෙමි එය. ඊට සමගාමීව, Vivi Gambling ආයතනයේ ඔන්ලයින් බ්ලැක් ජැක් නම්‍යශීලීභාවය සඳහා නිසැකවම ඉන්දියානු සහභාගිවන්නන්ට බෙහෙවින් අනුග්‍රහය දක්වයි. වීඩියෝ ක්‍රීඩාව විනෝදයක් බවට පත්වන නමුත් ඉගෙන ගැනීමට ඉතා පහසු බව පිළිගෙන ඇති අතර, අනෙකුත් බොහෝ ඔන්ලයින් කැසිනෝ ක්‍රීඩා වලට වඩා ලාභදායී වීමේ අවස්ථා වැඩි කිරීමට ඔබට වෙහෙසකින් තොරව නීති සහ රෙගුලාසි ඇත.

PSVR හි ප්‍රතිඵලයක් ලෙස, Polyarc’s Moss HTC Vive හි ලබා ගත හැකි වී ඇති අතර, විශේෂයෙන්ම ඔබ රස විඳීමට සිත් ඇදගන්නාසුළු කතාවක් ඇති ප්‍රහේලිකා වේදිකාවක් සොයන විට ඔබ එය අනිවාර්යයෙන්ම ක්‍රීඩා කළ යුතු දෙයක් වනු ඇත. සාමාන්‍ය චිත්‍රපට කණ්ඩායමට අනුව, මෙම වීඩියෝ ක්‍රීඩාව ඔබව තීව්‍ර හානිකර නොවන තත්වයකට පත් කරයි, කෙසේ වෙතත්, විදුලි පන්දමකට වඩා මඳක් වැඩි සහ ඔබ බොහෝ දෙනාගෙන් කෙනෙකු වන සැබෑ හැඟීමක් ඇති නේවාසික දිස්ත්‍රික් ගෘහවලින් ඉවත් වන්න. ඕනෑම ප්‍රභේදයකට වඩා, හිසරදය යනු අතථ්‍ය කරුණු වලට කළ හැකි දේ ඔප්පු කිරීමට සැබවින්ම සූදානම් වන අතර, ඔබට Paranormal Pastime යනු නිසැකවම ඔබට කදිම නිදසුනකි. Tilt Brush යනු ප්‍රවණතාවක් නිසා එතරම් ක්‍රීඩාවක් නොවේ, නමුත් එය HTC Vive Expert හි ඇත්තෙන්ම විනෝදජනක වනු ඇතැයි අපි සිතමු.

විශේෂිත HTC Vive ක්‍රීඩා වෙනත් ඕනෑම කෙනෙකුට වඩා හොඳය. එසේ පැවසීමත් සමඟ, අපි නවතම හොඳම දේ තෝරා ගැනීමට, කිමිදීමට සහ ඔබේ හෙඩ්සෙට් බැලීම ආරම්භ කිරීමට උත්සාහ කර ඇති අතර අඩු-ඉහළම තත්ත්වයේ ක්‍රීඩා හැඟීම සඳහා කිසිම අවස්ථාවක නාස්ති නොකරන්න. වීඩියෝ ක්‍රීඩාව සඳහා මූලික තොරතුරක් ඇත එබැවින් මට වහල් ක්ෂේත්‍රය සීමා කිරීමට අවශ්‍යයි. ඉතා හොඳ ආරංචියක් අලුත්ම පෝස්ට්වල පැහැදිලි කරුණු රාශියක් තිබුණි. සිහින අධිරාජ්‍යයක් තුළ සිටින විට, මිනිසුන් තම සහෝදරයා තබා ගැනීමේ ගමනට යන Quill නම් මවුසයට ඉක්මනින් ඉඩ දිය යුතුය. කතන්දර පොතක් වන අතර, ක්‍රීඩාව මිනිසුන්ට ගැලපෙන අතර එය අව්‍යාජ නව්‍ය උච්ච රාමුවක් තුළ ගිලී යන විශේෂ ise දැනුමක් ද සපයයි.